نشست تخصصی «آسیب شناسی روابط ایران و تاجیکستان؛ چشم انداز پیش رو»

تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷
Share/Save/Bookmark
 
موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس) با همکاری موسسه فرهنگی مطالعات و تحقیقات بین المللی ابرار معاصر تهران، امروز عصر، سه شنبه سوم مردادماه 1396 نشستی را با موضوع «آسیب شناسی روابط ایران و تاجیکستان؛ چشم انداز پیش رو» برگزار کرد. در این نشست تخصصی که شماری از اعضای شورای علمی ایراس و نیز موسسه ابرار معاصر تهران در آن حضور داشتند، کارشناسان و استاتید برجسته این حوزه پیرامون آخرین تحولات روابط ایران و تاجیکستان و نیز سناریوهای پیش روی این روابط به بحث و تبادل نظر پرداختند.
نشست تخصصی «آسیب شناسی روابط ایران و تاجیکستان؛ چشم انداز پیش رو»
 
ایراس: موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس) با همکاری موسسه فرهنگی مطالعات و تحقیقات بین المللی ابرار معاصر تهرانT عصر سه شنبه سوم مردادماه 1396 نشستی را با موضوع «آسیب شناسی روابط ایران و تاجیکستان؛ چشم انداز پیش رو» برگزار کرد. در این نشست تخصصی که شماری از اعضای شورای علمی ایراس و نیز موسسه ابرار معاصر تهران در آن حضور داشتند، کارشناسان و اساتید برجسته این حوزه پیرامون آخرین تحولات روابط ایران و تاجیکستان و نیز سناریوهای پیش روی این روابط به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 
دکتر سیدرسول موسوی، سفیر پیشین جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان، علی اشرف مجتهد شبستری، سفیر پیشین جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان و حسن بهشتی پور، تحلیل گر ارشد مسائل اوراسیا سخنرانان اصلی این نشست تخصصی بودند و مدیریت نشست را نیز دکتر بهرام امیراحمدیان، استاد دانشگاه و تحلیل گر ارشد مطالعات اوراسیا بر عهده داشت.
 
به زودی، مشروح مباحث مطرح شده در این نشست از طریق سایت موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس) به اطلاع علاقمندان خواهد رسید. هم اکنون، منتخبی از تصاویر این جلسه در بخش چندرسانه ای ایراس تقدیم علاقمندان شده است.

پایان/

 
کد مطلب: 3269