به یاد قهرمانان بی ادعای حادثه «پلاسکو»

تاریخ انتشار : جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۹
Share/Save/Bookmark
 
موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس)، ضایعه اسفناک «پلاسکو» را به محضر ملت شریف ایران و خانواده های داغدار آتش نشانان غیور و ایثارگر تسلیت گفته و با تمام آسیب دیدگان این فاجعه اظهار همدردی می کند.
 
ایراس: آتش سوزی مهیب و فروریختن ساختمان «پلاسکو»، موجب تأثر و تألم عمومی ملت ایران شد. این حادثه که در جریان آن برخی از شهروندان، به ویژه آتش نشانان خدوم و سختکوش گرفتار شدند، نه تنها باعث اندوه جامعه ایران گردید، بلکه واکنش های جهانی و پیام های همدردی بسیاری از رهبران و شخصیت های جهان را به دنبال داشت. تمام اینها، نشانه هایی از بزرگی این فاجعه و در عین حال، هوشیاری و قدردانی مردم ایران و فرهیختگان جهان در برابر نمادهای ایثار و انسانیت است. ایثاری که این بار در قامت جان فشانی آتش نشانان شجاع و بی ادعای ایران متبلور شد.

موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس)، این حادثه غمبار را به محضر ملت شریف ایران و خانواده های آتش نشانان غیور و ایثارگر تسلیت گفته و با تمام آسیب دیدگان فاجعه «پلاسکو» اظهار همدردی می کند.

به امید روزی که با نهادینه شدن موازین ایمنی، پیش گیری از حوادث و مدیریت بهینه بحران، ملت ایران هیچ گاه شاهد تکرار چنین حوادثی نباشد.
 

با آرزوی شادی روح قهرمانان بی ادعای حادثه «پلاسکو» ...
 
کد مطلب: 2807