جلسه شورای علمی ایراس برگزار شد:

تعاملات روسیه و آمریکا در مورد آینده سوریه و پیامدهای آن بر امنیت و منافع ایران

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۴
Share/Save/Bookmark
 
دومین جلسه شورای علمی ایراس در سال 1395 با موضوع: «تعاملات روسیه و آمریکا در مورد آینده سوریه و پیامدهای آن بر امنیت و منافع ایران» با حضور اعضای شورای علمی و صاحب نظران این حوزه برگزار شد.
تعاملات روسیه و آمریکا در مورد آینده سوریه و پیامدهای آن بر امنیت و منافع ایران
 
ایراسدومین جلسه شورای علمی موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس) در سال 1395 با موضوع: «تعاملات روسیه و آمریکا در مورد آینده سوریه و پیامدهای آن بر امنیت و منافع ایران» با حضور اعضای شورای  علمی ایراس و صاحب نظران این حوزه برگزار شد.

در این جلسه که دکتر مهدی سنایی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه و دکتر سیدمحمدکاظم سجادپور، مشاور ارشد وزیر امور خارجه و استاد دانشکده روابط بین الملل نیز در آن حضور داشتند، آقایان عزت الله ایزدی، سفیر اسبق جمهوری اسلامی ایران در روسیه، دکتر ژند شکیبی، دانشیار دانشگاه دولتی نیویورک، دکتر جهانگیر کرمی، دانشیار روابط بین الملل دانشگاه تهران و دکتر محمود شوری، مدیر گروه مطالعات روسیه در مرکز تحقیقات استراتژیک، به سخنرانی پرداختند.

این جلسه با حضور و مشارکت آقایان دکتر سید رسول موسوی، دکتر بهرام امیراحمدیان، حسن بهشتی پور، دکتر جعفر حق پناه، دکنر حسین زهرایی، دکتر محسن شجاعی، دکتر حمیدرضا عزیزی، ولی کوزه گر کالجی و خانم ها دکتر ماندانا تیشه یار و دکتر سیده مطره حسینی همراه بود که پیرامون موضوع جلسه و جوانب مختلف آن، به ارائه دیدگاه ها و تبادل نظر پرداختند.

گزارش تصویری این جلسه، در بخش چندرسانه ای ایراس قابل مشاهده است.
گزارش تفصیلی جلسه نیز، در ادامه و در بخش گزارش نشست های سایت ایراس قابل دست یابی خواهد بود.


کد مطلب: 1198