دیدار مدیران ارشد موسسه سیاست و اقتصاد جهانی قزاقستان (IWEP) از موسسه ایراس

28 تير 1396 ساعت 21:52

موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس)، امروز، چهارشنبه 28 تیرماه 1396، میزبان هیأت دونفره ای از موسسه سیاست و اقتصاد جهانی قزاقستان (TWEP) بود. آقایان «یرژان سالتیبایف»، رئیس موسسه و «روسلان ازمیروف»، مدیر اورآسیایی موسسه مذکور، با حضور در ایراس، ضمن آشنایی نزدیک تر با فعالیت های موسسه، با اعضای شورای علمی و کارشناسان موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس) به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.


ایراس: موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس)، امروز، چهارشنبه 28 تیرماه 1396، میزبان هیأت دونفره ای از موسسه سیاست و اقتصاد جهانی قزاقستان (IWEP) بود. آقایان «یرژان سالتیبایف»، رئیس موسسه و «روسلان ازمیروف»، مدیر اورآسیایی موسسه مذکور، با حضور در ایراس، ضمن آشنایی نزدیک تر با فعالیت های موسسه، با اعضای شورای علمی و کارشناسان موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس) به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
 
در این جلسه، موانع، فرصت ها و چشم انداز روابط ایران و قزاقستان در آسیای مرکزی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و دو طرف، بر ظرفیت های کارشناسی طرف های ایرانی و قزاقی برای ارتقاء بیش از پیش روابط بین دو کشور در حوزه های مختلف تأکید کردند.
 
مشروح مباحث این نشست، به زودی در سایت موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس) منتشر خواهد شد.
 
در ادامه، گزیده تصاویر این نشست تقدیم علاقمندان شده است.
 


کد مطلب: 3255

آدرس مطلب: http://www.iras.ir/fa/doc/gallery/3255/1/دیدار-مدیران-ارشد-موسسه-سیاست-اقتصاد-جهانی-قزاقستان-iwep-ایراس

ایراس
  http://www.iras.ir