همایش فرهنگی ـ اجتماعی ایران و روسیه در آیینه رسانه های روسی

تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱
Share/Save/Bookmark
 
همایش فرهنگی ـ اجتماعی ایران و روسیه در شهر اوفا، پایتخت جمهوری باشقیرستان روسيه با محورهای سیاست و جوانان، هماهنگی روابط بین ملت‌ها و ادیان و همکاری‌های گردشگری برگزار شد. در این همایش که با برنامه‌ریزی آژانس فدرال اقوام فدراسیون روسیه تدارک دیده شده بود مهدی سنایی، سفیر جمهوري اسلامي ایران در مسكو؛ حجت‌الاسلام نواب، رییس دانشگاه ادیان و مذاهب؛ نمایندگانی از وزارت ورزش و جوانان، سازمان گردشگری و میراث فرهنگی ایران و نیز شرکت‌های خصوصی ایرانی فعال در حوزه گردشگری شرکت داشتند. ریاست هیأت ایرانی در این همایش دو روزه را حجت‌الاسلام ‌والمسلمين علی یونسی، دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌ها بر عهده داشت.
همایش فرهنگی ـ اجتماعی ایران و روسیه در آیینه رسانه های روسی
 
ایراس: همایش فرهنگی ـ اجتماعی ایران و روسیه در شهر اوفا، پایتخت جمهوری باشقیرستان روسيه با محورهای سیاست و جوانان، هماهنگی روابط بین ملت‌ها و ادیان و همکاری‌های گردشگری برگزار شد. در این همایش که با برنامه‌ریزی آژانس فدرال اقوام فدراسیون روسیه تدارک دیده شده بود مهدی سنایی، سفیر جمهوري اسلامي ایران در مسكو؛ حجت‌الاسلام نواب، رییس دانشگاه ادیان و مذاهب؛ نمایندگانی از وزارت ورزش و جوانان، سازمان گردشگری و میراث فرهنگی ایران و نیز شرکت‌های خصوصی ایرانی فعال در حوزه گردشگری شرکت داشتند. ریاست هیأت ایرانی در این همایش دو روزه را حجت‌الاسلام ‌والمسلمين علی یونسی، دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌ها بر عهده داشت.
 
در همایش مذکور که به میزبانی رستم حمیدوف، رئیس جمهوری باشقیرستان برگزار گردید ایگور بارنیوف، رئیس آژانس فدرال اقوام، رئیس آژانس فدرال گردشگری، مسئولان فرهنگی و مذهبی روسیه و همچنین مقامهای محلی شرکت کردند.

متن کامل گزارش این همایش در سایت ایراس منتشر شده است.

در ادامه، انعکاس همایش مذکور در رسانه های کشور روسیه در قالب گزارشی تصویری تقدیم علاقمندان شده است.

 
همایش ایران و روسیه 1
همایش ایران و روسیه 2
همایش ایران و روسیه 3
همایش ایران و روسیه 4
همایش ایران و روسیه 5
همایش ایران و روسیه 6
همایش ایران و روسیه 7
همایش ایران و روسیه 8
کد مطلب: 3246